MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar SOYDAN açılış konuşmasında;

Sayın il başkanım,sayın ülkü ocakları genel başkanım ,sayın büyükşehir belediye başkanım,sayın il ocak başkanı,ilçe başkanlarım kıymetli protokol basınımızın güzide temsilcileri ve siz değerli gönüldaşlarım sizleri en içten duygularımla sevgiyle saygıyla selamlıyor,seçim koordinasyon merkezimizin açılışına hoş geldiniz şeref verdiniz diyorum.

Hepimizin bildiği üzere 16 nisan 2017 tarihinde yapılan halk oylaması ile türk milleti cumhur başkanlığı hükümet sistemini tercih etmiştir.24 haziran da yapılacak seçimler iledeuygulamaya başlanacaktır.

 24 haziran da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri ülkemiz açısından ne kadar önem arz ediyorsa partimiz açısında da o denli önemlidir.3 hilal’e vurulan her mühür cumhur ittifakının ve ülkemizin geleceğinin güvencesi olacaktır.Önümüzde ki kısa süreçte gece gündüz demeden yorulmadan çalışıp milletimize cumhur ittifakını anlatacağız.cumhur ittifakı bizzat genel başkanımızın projesidir bu nedenledir ki herkesten daha fazla çalışıp sahip çıkmalıyız.

Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa ypg kayıp edecektir.

Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa pkk kayıp edecektir.

Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa işid kayıp edecektir.

Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa feto kayıp edecektir.

Eğer Cumhur ittifakı kazanırsa okyanus ötesi ve Türkiye düşmanı küresel güçler kayıp edecektir.

Cumhur ittifakı kazanırsa milliyetçi ülkücü hareket ve türk milleti kazanacaktır.

Gün bir olma günüdür gün diri olma günüdür gün iri olma günüdür.

kalbi vatan aşkıyla çarpan bende varım diyen her bir gönüldaşımızın başımızın üstünde yeri vardır.

Mhp mezitli teşkilatı olarak ,ülkü ocaklarımızla,kadın kollarımızla,mahalle sorumlularımızla 

velhasıl kelam tüm mezitli’li ülküdaşlarımızla dün olduğu gibi bugunde seçimlere hazırız.

Bizler Milliyetçi ülkücü hareketin bilge lideri sn.devlet bahçeli beyin öncülüğünde gönül rahatlığı ile Cumhurbaşkanı adayımızın ve milletvekili adaylarımızın arkasındayız.

Seçim koordinasyon merkezimizin hayırlı uğurlu olması temennisi ile bugün burada bizleri yalnız bırakmayıp heyecanımızı paylaştığınızdan ötürü herkese ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum

Sağ olun var olun Ne Mutlu Türküm Diyene" dedi.